I na mateřské se můžete naučit perfektně anglicky

I na mateřské se můžete naučit perfektně anglicky

Mateřská dovolená nemusí nutně znamenat jen nekonečnou péči o narozeného potomka. Období, které většina maminek (v některých případech i tatínků) tráví doma, můžete využít i k investici do sebevzdělávání, která se vám do budoucna vyplatí. Vyzkoušet můžete třeba intenzivní kurz angličtiny s rodilým mluvčím.

Seberealizace

Po několika měsících či letech na mateřské dovolené si některé ženy i muži přejí zažít trochu větší změnu než jen návrat do stejného zaměstnání, které před mateřskou opustili. Toužíte po něčem lepším? Sníte o povýšení? Ať už pracujete (nebo se ucházíte o pozici) v jakémkoliv oboru, vždy je dobré být vybaven cizím jazykem, v nejlepším případě právě angličtinou, která je ve světě nejrozšířenější.

Neztrácejte čas

Mnoho maminek i tatínků si stále láme hlavu nad tím, proč je mateřská nazývána „dovolenou“. Všichni jistě potvrdí, že se o dovolenou v žádném případě nejedná. Také z toho důvodu se všem čerstvým maminkám a tatínkům při úvaze nad vlastním sebevzděláváním v hlavě vyrojí myšlenka, zda to časově zvládnou.

Díky intenzivnímu kurzu angličtiny s rodilým mluvčím můžete ušetřit mnoho času. Intenzivní výuka je daleko efektivnější a výhodou je i konverzace s rodilými mluvčími, kteří jsou schopni vás rozmluvit za daleko kratší dobu než klasičtí lektoři.

Rodilý mluvčí i u vás doma

Za rodilým mluvčím nemusíte cestovat do zahraničí, což by ani v případě mateřské dovolené pravděpodobně nešlo. Spousta z nich žije v České republice, kde také nabízejí své služby. Rodilý mluvčí vás tak může učit angličtinu i přímo u vás doma. Vy tak máte dostatek času věnovat se své rodině a chodu domácnosti, ale zároveň i vlastní seberealizaci.

Vyberte si témata, která vás zajímají

Výběr témat je zcela na vás. Sdílejte s rodilým mluvčím své aktuální problémy, ale i radosti v souvislosti s výchovou dítěte anebo si vyberte témata, o kterých víte, že je budete v budoucí praxi potřebovat. S rodilým mluvčím si můžete popovídat o čemkoliv, což zároveň pomůže vaší psychice, jelikož na chvíli vypnete a trochu se odpoutáte od každodenní rutiny.

Lucie Voříšková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *