Angličtina vám pomůže najít si lepší práci.

Angličtina vám pomůže najít si lepší práci.

Angličtina vám pomůže najít si lepší práci. Rozmluvte se s rodilým mluvčím

Hledáte si novou práci? Rádi byste v současném zaměstnání vystoupali o stupínek výš? Ať tak či onak, lepší pracovní pozice můžete dosáhnout také díky znalostem angličtiny jakožto mezinárodně nejpoužívanějšího jazyka. Většina pracovních poptávek alespoň základ nějakého jazyka (povětšinou angličtiny) často vyžaduje, proto je dobré být připraven.

Plynulá mluva

Personalisté vám potvrdí, že angličtinu má ve svém životopisu zmíněnou mnoho lidí, kolik z nich je však schopno plynule mluvit? Plynulá konverzace v angličtině je dnes velmi ceněnou dovedností. A právě zde může hrát velkou roli intenzivní kurz s rodilým mluvčím, díky kterému si konverzaci v angličtině vypilujete na jedničku.

Mezinárodní působení firem

V Česku je mnoho firem, které obchodují nebo nějakým způsobem komunikují se světem. Právě tyto firmy potřebují zaměstnance, kteří dokážou porozumět došlým mailům od zahraničních partnerů, jsou schopni na ně odpovědět, ale také se s nimi domluvit či dokonce obchodovat a vést jednání – zkrátka plnohodnotně fungovat na mezinárodní úrovni. Znalost angličtiny je dnes téměř u všech pozic považována za samozřejmost.

Angličtina jako klíč k lepšímu zaměstnání

Skvěle zvládnutá angličtina slovem i písmem vám otevře cestu k lepšímu a často i lépe placenému zaměstnání. Budete-li mít komunikaci v angličtině díky studiu s rodilými mluvčími vypilovanou, rázem se dostanete do popředí kandidátů, z kterých si společnosti vybírají budoucí zaměstnance.

Proč je dobrá angličtina pro firmy výhodnější než oborové znalosti

Mnohé firmy přikládají větší váhu jazykovým znalostem. Počítají totiž s tím, že oborové znalosti a firemní know-how jsou lidé schopni osvojit si v krátké době, zatímco vypilovat se v angličtině trvá poněkud déle. Oborové znalosti časem dotáhnete, ale angličtinu je potřeba používat od první chvíle.

Nejlépe se rozmluvíte s rodilým mluvčím

K dokonalé komunikaci v angličtině vás nejefektivnějším způsobem dovedou kurzy s rodilým mluvčím. Jazyk tak poznáte v opravdu přirozené podobě, a navíc se zbavíte strachu s někým v cizím jazyce komunikovat, což je pro mnohé lidi ten vůbec největší problém.

Anička Hamouzová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *