Rodilý mluvčí, místo je Česko!

Rodilý mluvčí, místo je Česko!

Výuka angličtiny s rodilým mluvčím? Bez problémů ji najdete i v Česku

Nejefektivnější způsob, jak se naučit dobře anglicky, je komunikace s rodilým mluvčím. Kvůli tomu však není nutné cestovat do zahraničí. Spousta rodilých mluvčích nabízí intenzivní kurzy angličtiny i v Česku.

Vycestovat do zahraničí není podmínkou

Velká Británie, USA, Kanada nebo Austrálie. To jsou některé z anglicky hovořících zemí, kam za účelem naučit se perfektně anglicky pravidelně vyráží i mnoho Čechů. Nemůžete-li si cestu do těchto zemí z finančních nebo časových důvodů dovolit, existuje možnost využití intenzivních kurzů s rodilými mluvčími i v Česku. Spousta lidí z anglicky hovořících zemí v Česku žije a výuku cizího jazyka nabízí.

Reálné konverzace

Intenzivní výuka angličtiny s rodilým mluvčím je pro každého studenta obrovským přínosem, díky kterému se ve studiu může posunout daleko rychleji a obrnit se nenahraditelnými zkušenostmi. Žádný jiný způsob výuky vám nedá tolik, jako použití jazyka v reálných a přirozených situacích.

Další výhody intenzivní výuky angličtiny s rodilým mluvčím

Během výuky je používán pouze cizí jazyk, což ve vás vyvolá i vyšší soustředěnost. Výuka je autentická a každý rodilý mluvčí vytvoří reálnou simulaci cizojazyčného prostředí. S tím souvisí i výhoda poslechu přirozené výslovnosti.

Rodilý mluvčí, který by měl být zároveň zkušeným lektorem, používá správnou gramatiku, ale je schopen vám objasnit i běžné hovorové fráze. Kromě toho se od něj dozvíte i mnoho praktických informací, které jsou s jazykem spojeny, nehledě na kulturní reálie, které je schopen vám přiblížit na základě vlastních zkušeností.

Základem úspěchu jsou soukromé lekce a intenzivní kurzy

Všechny výhody zmiňované výše mají velký vliv na váš pokrok. Ten může být značně výrazný i za velmi krátkou dobu (klidně i v řádu několika dní) v případě, že se rozhodnete absolvovat intenzivní kurz (více hodin v kratším časovém úseku, pobytový kurz s rodilými mluvčími, které probíhají i v Česku apod.).

Úspěch je zaručen i díky kurzu tzv. „jeden na jednoho“. Jen tak se vám dostane sto procent pozornosti lektora a úroveň vaší angličtiny poroste doslova skokově.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *