Angličtina a léto!

Angličtina a léto!

Angličtina a  léto

Léto je dobou zaslouženého odpočinku. Dny se prodlužují, práce zpravidla ubývá a díky slunečním paprskům a hezkému počasí máme i lepší náladu a více energie. Tak proč to hned nevyužít? Dobu volna a nově načerpané síly můžete dobře investovat – a to do sebe a svých schopností.

Bez angličtiny se neobejdete

Umět dobře anglicky je v dnešní době v podstatě nutností. Velká část firem spolupracuje se zahraničními společnostmi a jejich zaměstnanci se bez druhého nejpoužívanějšího jazyka na světě zkrátka neobejdou. V řadě inzerátů personalisté po uchazečích angličtinu přímo vyžadují a kariérní postup je bez ní už mnohdy jen těžko představitelný.

Intenzivní kurzy

Trápí vás, že vaše angličtina není na takové úrovni, jak byste si představovali? Nemáte ale čas pravidelně chodit na kurzy? Využijte léto a zapracujte na ní. Projekt ENGLISHstay vám nabídne týdenní pobyt plný angličtiny. Intenzivně se vám budou věnovat rodilí mluvčí.

Rodilí mluvčí tu budou jenom pro vás

Zapomeňte na vysedávání v lavicích, kdy třeba na dvacet studentů připadá jeden lektor. I když se snaží sebevíc, nikdy se nemůže plně věnovat všem. Ti, kteří jsou pokročilejší, tak musí čekat na ostatní, zatímco úplní začátečníci mnohdy marně tápou už v základech. Nic takového vás v případě ENGLISHstay nepotká. K dispozici vám po celou dobu bude rodilý mluvčí, jenž tu bude výhradně pro vás. Nebudete se tak stydět před ostatními, naberete sebedůvěru a snadno se rozmluvíte.

Využijte své znalosti na dovolené

A díky svým nově nabytým znalostem můžete zazářit nejen v práci, ale už toto léto, až si vyrazíte odpočinout někam k moři nebo na poznávací zájezd do zahraničí. Získáte sebejistotu a ohromíte členy své rodiny. Snadno zajistíte všechno potřebné. Navíc budete moci konverzovat s místními obyvateli a naslouchat jejich zajímavým životním osudům.

Lenka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *