Proč je dobré absolvovat kurz angličtiny s rodilým mluvčím?

Proč je dobré absolvovat kurz angličtiny s rodilým mluvčím?

Chystáte se měnit práci, chtěli byste získat nové příležitosti a být ostřílení na cestách do zahraničí? Ve všech těchto případech je výhodné umět se dobře dorozumět anglicky. Jak si angličtinu vypilovat nejefektivnějším možným způsobem? Skvělou volbou jsou intenzivní kurzy angličtiny s rodilým mluvčím.

Zapomeňte na nudné pracovní sešity a aplikace

Ačkoliv úloha pracovních sešitů a aplikací je v cestě za lepší angličtinou nezanedbatelná, daleko větší pokrok, efektivitu, ale hlavně zábavu zažijete při lekcích s rodilým mluvčím. Gramatiku můžete mít sice zvládnutou na jedničku, ale často je mnohem důležitější právě komunikace, kterou vypilujete jen tím, budete-li ji procvičovat. V tomto případě není nic lepšího než osobní kontakt a komunikace. Díky konverzaci s rodilým mluvčím bude vaše angličtina daleko lepší, přirozenější, a navíc se zbavíte zbytečného ostychu.

Výuka „jeden na jednoho“

Nejvíce si odnesete z kurzu, na kterém se nacházíte pouze vy a lektor. Není nic lepšího, než když se lektor může věnovat jen vám, a ne třídě plné ostatních studentů. Může tak sledovat každý váš pokrok a nasměrovat na správnou cestu v případě, že se dopustíte jakékoliv chyby. Pokud možno, vyberte si intenzivní kurz angličtiny, kde vám nabídnou možnost výuky tzv. „jeden na jednoho“.

Věnujte se tématům, která vás zajímají

S rodilým mluvčím si můžete procvičit jakékoliv téma. Zapomeňte na osnovy, které musíte dodržovat a pohovořte si o tom, co je pro vás aktuální. Rodilým mluvčím nedělá problém věnovat se cestování, obchodu, ale i jakýmkoliv dalším oborům, ve kterých svou angličtinu potřebujete zlepšit. S jeho mateřským jazykem je pro něj přirozené hovořit o čemkoliv.

Šetřete čas i peníze

Díky intenzivnímu kurzu angličtiny s rodilým mluvčím se můžete perfektně rozmluvit již za pár dní. Díky tomu ušetříte nejen spoustu času, ale i peněz.

Tomáš Voříšek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *